NewsFilmy

 सातौँ नेफ्टा अवार्ड उत्कृष्ट पाँच मनोनयन सार्वजनिक (लिष्ट सहित)

झिलिमिलिको शहर हङकङमा हुने भयो अवार्ड

  • June 25, 2014 10:43 am
  • News FIlmy

7th nefta

झिलिमिलिकोे शहर भनेर चिनिने हङकङमा सातौँ  नेफ्टा अवार्ड हुने पक्का भएको छ ।

बुधबार   पाँच तारे होटल याक एण्ड यतिमा आयोजित प्रेस मिटबाट उत्कृष्ट पाँच मनोनयमा परेका फिल्महरुको लिष्ट सार्वजनिक गर्दै नेफ्टाले हङकङ लोकेशन फाईनल भएको जनाएको हो  ।

नयाँ पुस्ताका चर्चित कलाकारहरुको उपस्थितीमा  अभिनेता सुनील थापाले केक काटेपछि  सातौँ नेफ्टा अवार्ड हङकङको आधिकारिक घोषणा गरिएको थियो ।

अघिल्लो पटक मलेसियामा सम्पन्न भएको अवार्डलाई यस पटक निर्माता सुनील कुमार थापाको कम्पनी एस. के. फिल्मस प्रोडक्सन र हङकङको कर्म मल्टी मिडियाको सक्रियतामा नेफ्टाले  अवार्ड  गर्न लागेको हो ।

 बर्ष ०७९ भदौ १ देखि ७० चैत्र मसान्त सम्मका फिल्महरुको प्रष्पिर्धा रहेको  ३१ विद्याको   उत्कृष्ट पाँच मनोनयन यस प्रकार छ ।

 

Best Story (Cotegary 1)                                                 Voting Keywords

  1. Antaral-Abhimanyu Giri                                      NEFTA 1A
  2. Dhanda-Arpan Thapa                                           NEFTA 1B
  3. Mauna-Nabin Gauli                                              NEFTA 1C
  4. Rhythm- Bikash Raj Acharya                            NEFTA 1D
  5. Sungava-Subarna Thapa                                       NEFTA 1E

Best Screenplay (Cotegary 2)

  1. Antaral- Abhimanyu Giri                                      NEFTA 2A
  2. Badhashala-Manoj Pandit                                    NEFTA 2B
  3. Mauna-Arpan Thapa                                             NEFTA 2C
  4. Rhythm- Bikash Acharya                                      NEFTA 2D
  5. Sungava-Subarna Thapa                                       NEFTA 2E

Best Dialogue (Cotegary 3)

  1. Chha Ekan Chha-Dipak Raj Giri                             NEFTA 3A
  2. Khagras-Sailesh Acharya, Nayanraj Pandey   NEFTA 3B
  3. Rhythm-Bikash Acharya                                       NEFTA 3C
  4. Sanghuro-Binod Paudel                                        NEFTA 3D
  5. Visagirl-Prachandman Shrestha                          NEFTA 3E

Best Makeup (Cotegary 4)

  1. Chha eka chha-Shankar                                        NEFTA 4A
  2. Dhanda-Nima Lama                                             NEFTA 4B
  3. Karkash-Shyam Lama                                          NEFTA 4C
  4. Maun-Nima lama                                                NEFTA 4D
  5. Sanghuro-Saroj Budhathoki                               NEFTA 4E

Best Dress (Cotegary 5)

  1. Adhibato-Sanu Bharati                                         NEFTA 5A
  2. Antaral-Sushila Joshi                                            NEFTA 5B
  3. Biteka Pal-Nilima Sharma                                    NEFTA 5C
  4. Maun-Ujal Kapali,Bina Ghale                               NEFTA 5D
  5. Visa Girl-Tenzin Tseten Bhutiya                           NEFTA 5E

Best Art Direction (Cotegary 6)

  1. Kali-Santosh Lama                                                NEFTA 6A
  2. Mero Jeevan Saathi-Raju Penter                          NEFTA 6B
  3. Maun-Sheelasha Rajbhandari,Hitman GurungNEFTA 6C
  4. Producer-Bijaya Chaudhari                                   NEFTA 6D
  5. Shirishko phool-Gopal bhutani                             NEFTA 6E

Best Dance Direction (Cotegary 7)

  1. Biteka Pal-Sankar BC- Jaba Sanjha Parchha        NEFTA7A
  2. Kali-Kabiraj Gahatraj – Slowly Sloely                   NEFTA7B
  3. Manle Maan lai Chhunchha-Himgyap Tasi-Chhudaima NEFTA7CA
  4. Samaya- Govinda Rai-Mausam Mausa               NEFTA 7D
  5. Visa Girl-Renasha Rai-Ma Aja kehi                      NEFTA 7E

 

Best Fight Direction (Cotegary 8)

  1. Dhanda-Sankar Maharjan                                     NEFTA 8A
  2. Hamesha-Chanda Panth                                       NEFTA 8B
  3. Hostel-Asta Maharjan                                          NEFTA 8C
  4. Kali-Roshan Shrestha                                           NEFTA 8D
  5. War-Himal KC                                                       NEFTA 8E

Best Sound Mixing (Cotegary 9)

  1. Dhanda-Uttam Neupane                                      NEFTA 9A
  2. Kali-Mukesh Shah                                                 NEFTA 9B
  3. Mahasus-Mukesh Shah                                        NEFTA 9C
  4. Producer-Deep Tuladhar                                       NEFTA 9D
  5. Sanghuro-Uttam Neupane                                   NEFTA 9E

Best Editor (Cotegary 10)

  1. Biteka Pal-Bipin Malla                                          NEFTA 10A
  2. Dhanda-Nimesh Shrestha                                    NEFTA 10B
  3. Hostel-Surendra Paudel                                       NEFTA 10C
  4. Karkash-Lokesh Bajracharya                                 NEFTA 10D
  5. Rhythm-Arjun GC                                                  NEFTA 10E

Best Cinematography (Cotegary 11)

  1. Badhashala-Sailendra  D. Karki                            NEFTA 11A
  2. Chha Ekan Chha-Purusottam Pradhan                  NEFTA 11B
  3. Maun-Sanjaya Lama                                             NEFTA 11C
  4. Moksha-Hari Humagain                                       NEFTA 11D
  5. Sanghuro-Susan Prajapati                                    NEFTA 11E

Best Lyric (Cotegary 12)

  1. Maun-Bhupendra Khadka-Kina Kina                     NEFTA 12A
  2. Mero Jeevan Saathi-Dayaram Pandey-Timi Sanga Risaer NEFTA 12B
  3. Nai Nabhanu-2-Krishna Hari Baral-Marne Kasailai NEFTA 12C
  4. Duwan-Naresh Bhattarai- Bandha Na Bandha    NEFTA 12D
  5. Rhythm-Krishan hari Baral-Pagal Ma Banna       NEFTA 12E

Best Music (Cotegary 13)

  1. Biteka Pal-Roshan Lama- Yo Juniko                     NEFTA 13A
  2. Kali-Basanta Sapkota- Slowly                              NEFTA 13B
  3. Nai Nabhannu-2-Suresh Gaire- Marne Kaslai     NEFTA 13C
  4. NoteBook- Basanta Sapkota- Gala Ratai             NEFTA 13D
  5. Rhythm-Basanta Sapkota- Pagal Ma Banna        NEFTA 13E

Best Background Score (Cotegary 14)

  1. Chha Ekan Chha- Alish Karki                                 NEFTA 14A
  2. Kalywood-Bibash paudel                                      NEFTA 14B
  3. Mahasus-Alish Karki                                             NEFTA 14C
  4. Moksha-Tsujil Karmacharya                                 NEFTA 14D
  5. Maun-Rohit Shakya                                              NEFTA 14E

Best Music Arrangement (Cotegary 15)

  1. Kali-Phanindra Rai                                                NEFTA 15A
  2. Moksha-Navakranti Band                                     NEFTA 15B
  3. Nai Nabhannu-2-Maharaj Thapa                         NEFTA 15C
  4. Rhythm-Maharaj Thapa                                       NEFTA 15D
  5. Visa Girl-Gopal Rasaili                                         NEFTA 15E

Best Playback (Male) (Cotegary 16)

  1. Karkash-Surendra Man Singh –Taremam            NEFTA 16A
  2. Manjhari-Sanup Paudel-Mayale                           NEFTA 16B
  3. Moksha-Sanjib Singh-Khulla Aakash                    NEFTA 16C
  4. Nai Nabhannu -2-Prem Pariyar-Marne Kasailai  NEFTA 16D
  5. Rhythm-Sworop Raj Acharya- Pagal Ma Banna NEFTA 16E

Best Playback (Female) (Cotegary 17)

  1. Biteka Pal-Prakriti Giri- Jaba Sanjha Parchha      NEFTA 17A
  2. Mahasus-Durga Pariyar-Ritto Ritto                      NEFTA 17B
  3. Notebook-Milan Amatya- Gala Ratai                  NEFTA 17C
  4. Rhythm-Rajina RImal-Pagal Ma Banna               NEFTA 17D
  5. Visa Girl-Sreya Sotang-Pal Pal                             NEFTA 17E

Best Comedy Artist (Cotegary 18)

  1. Chha Ekan Chha-Sitaram Durmush                      NEFTA 18A
  2. Chha Ehan Chha-Kedar Ghimire                           NEFTA 18B
  3. Mero Jeevan Saathi-Bishnu Sapkota                    NEFTA 18C
  4. Manjhari-Resham Firiri                                        NEFTA 18D
  5. Producer-Wilson Bikram Rai                                NEFTA 18E

Best Child Artist (Cotegary 19)

  1. Manjhari-Sujan Thapa                                          NEFTA 19A
  2. Nai Nabhannu -2-Anubhav Regmi                       NEFTA 19B
  3. Nai Nabhannu -2-Sugyani  Bhattarai                   NEFTA 19C
  4. Parai-Sujal KC                                                       NEFTA 19D
  5. Rhydam-Anubhav Regmi                                      NEFTA 19E

Best Artist in Negative Role (Cotegary 20)

  1. Chha Ekan Chha-Raj Ballav Koirala                      NEFTA 20A
  2. Kohi ta Chha-Jharana Thapa                                 NEFTA 20B
  3. Manle Manlai Chhunchh-Suman Singh                NEFTA 20C
  4. Madhumas-Manoj RC                                           NEFTA 20D
  5. Three Lovers-Devu Shrestha                                 NEFTA 20E

Best Character Artist (Male) (Cotegary 21)

  1. Chha Ekan Chha-Sailesh Acharya                         NEFTA 21A
  2. Maun-Shekhar Chapagain                                    NEFTA 21B
  3. Manle Manlai Chhunchha-Keshav Bhattarai        NEFTA 21C
  4. Producer-Laxminath Sharma                                NEFTA 21D
  5. Sanghuro- Dayahang Rai                                      NEFTA 21E

Best Character Artist (Female) (Cotegary 22)

  1. Ho yo Maya ho-Hiubala Gautam                         NEFTA 22A
  2. Mero jivan Shathi- Shirjana Basnet                     NEFTA 22B
  3. Maun-Rashmi Bhatta                                           NEFTA 22C
  4. Sanghuro-Aruna Karki                                           NEFTA 22D
  5. Uma-Mithila Sharma                                           NEFTA 22E

Best Supporting Artist (Male) (Cotegary 23)

  1. Aadhi Bato-Sabin Shrestha                                  NEFTA 23A
  2. Antaral- Kamalmani Nepal                                  NEFTA 23B
  3. Chha Ekan Chha- Sandip Chhetri                          NEFTA 23C
  4. Padmini-Sunil Dutta Pandey                                 NEFTA 23D
  5. Uma – Prabin Khatiwada                                     NEFTA 23E

Best Supporting Artist (Female) (Cotegary 24)

  1. Antaral- Aasishma Nakarmi                                 NEFTA 24A
  2. Nai nabhannu -2- Priyanka Karki                          NEFTA 24B
  3. Padmini –Sarita Giri                                             NEFTA 24C
  4. Parai- Nandita KC                                                 NEFTA 24D
  5. Ritu- Reema Bishwakarma                                  NEFTA 24E

Best Debut Actor (Male) (Cotegary 25)

  1. Biteka Pal- Abhinash Gurung                               NEFTA 25A
  2. Hostel- Anmol KC                                                 NEFTA 25B
  3. Manjhari- Gaurav Pahari                                      NEFTA 25C
  4. Moksha-Koshis Chhetri                                         NEFTA 25D
  5. Producer- Shyam Aryal                                         NEFTA 25E

Best Debut Actor (Female) (Cotegary 26)

  1. Hostel-Prakriti Shrestha                                       NEFTA 26A
  2. Madhumas-Pooja Sharma                                    NEFTA 26B
  3. Manjhari- Sujata Koirala                                      NEFTA 26C
  4. Rang-Darshan Shahi                                             NEFTA 26D
  5. Ritu-Malina Joshi                                                  NEFTA 26E

Best Debut Director (Cotegary 27)

  1. Antaral-Deepa Basnet                                          NEFTA 27A
  2. Hostel-Hemraj BC                                                NEFTA 27B
  3. Karkash-Ashif Shah                                               NEFTA 27C
  4. Maun-Suraj Bhusal                                               NEFTA 27D
  5. Moksha-Prabin Shrestha                                      NEFTA 27E

Best Actor (Male) (Cotegary 28)

  1. Dhanda-Arpan Thapa                                            NEFTA 28A
  2. Fitkiri-Saugat Malla                                              NEFTA 28B
  3. Maun-Arpan Thapa                                               NEFTA 28C
  4. Mahasus-Aryan Sigdel                                          NEFTA 28D
  5. Rhythm-Jeevan Luitel                                           NEFTA 28E

Best Actor (Female) (Cotegary 29)

  1. Biteka Pal-Keki Adhikari                                       NEFTA 29A
  2. Chha Ekan Chha-Nita Dhungana                           NEFTA 29B
  3. Kali-Rekha Thapa                                                  NEFTA 29C
  4. Maun-Namrata Shrestha                                     NEFTA 29D
  5. Uma- Richa Sharma                                             NEFTA 29E

Best Director (Cotegary 30)

  1. Biteka Pal- Suraj Subba Nalbo                             NEFTA30A
  2. Badhshala- Manoj Pandit                                     NEFTA30B
  3. Chha Eka Chha-Dinesh DC                                     NEFTA30C
  4. Dhanda-Sudarshan Thapa                                    NEFTA30D
  5. Rhythm-Bikash Acharya                                       NEFTA30E

Best Film (Cotegary 31)

  1. Dhanda-Friday Films                                            NEFTA31A
  2. Hostel-Durgish Films                                            NEFTA31B
  3. Moksha-Shree Ram Balaji Films                          NEFTA31C
  4. Maun-Aakash Aditya Entertainment                    NEFTA31D
  5. Rhythm-One Time Cinema                                   NEFTA31E

 

Popular Film of the year (Cotegary 32)

  1. Kaali                                                                      NEFTA32A
  2. Rhythm                                                                 NEFTA32B
  3. Hostel                                                                   NEFTA32C
  4. Nai Nabhanu La 2                                                 NEFTA32D
  5. Chha Akan Chha                                                    NEFTA32E

Popular Artist of the year (Male) (Cotegary 33)

  1. Aryan sigdel                                                          NEFTA33A
  2. Saugat Malla                                                        NEFTA33B
  3. Daya Hang Rai                                                      NEFTA33C
  4. Arpan Thapa                                                         NEFTA33D
  5. Jiwan Luitel                                                           NEFTA33E

Popular Artist of the year (Female) (Cotegary 34)

  1. Rekha Thapa                                                         NEFTA34A
  2. Namrata Shrestha                                                NEFTA34B
  3. Keki Adhikari                                                         NEFTA34C
  4. Priyanka Karki                                                       NEFTA34D
  5. Nita Dhugana                                                        NEFTA34E

 

For example:-

(For Best story- Antaral- Abhimanyu Giri)> Type Massage > NEFTACotegary No(1-34)+top 5 Nominies A to E Send 5005.

Type Massage > NEFTA1A Send to 5005

Reply Massage:

Thank you for voting 7th NEFTA Award 2071.

2 thoughts on “ सातौँ नेफ्टा अवार्ड उत्कृष्ट पाँच मनोनयन सार्वजनिक (लिष्ट सहित)

  1. badhai chha nefta. harek bidhale nispakshatako aavas garauchha.hong kong yatra safal rahos.7 lucky number huneharuko lagi 7th nefta award nikainai mahatwapurna hunechha.

प्रतिक्रिया पठाउनुहोस्

( इमेल गोप्य राखिनेछ )

*